Čím jsou výjimečné vířivky Villeroy a Boch?

Chcete si pořídit domů vířivku a slyšeli jste o tom, že jedničkou ve výrobě vířivek na trhu je německá forma Villeroy Boch? Čím je tak výjimečná, v čem se liší?

Úspora vířivek Villeroy & Boch

Vířivky Villeroy Boch jsou jedny z nejúspornějších vířivek na trhu. To bylo potvrzeno i nezávislým testem vířivek kalifornské komise pro energie. Jak je to možné? Vířivky mají tzv. Energy Save systém, který izoluje vířivku a tím snižuje množství úniku tepla na minimum. Není tedy nutné vodu ve vířivce tolik ohřívat, protože nedochází k jejímu velkému ochlazování. Vířivky zároveň mají tzv. JetPaks systém, který také napomáhá tomu, že je teplo ve vířivce recyklováno uvnitř lázně. Je to dáno také tím, že veškeré instalatérské potrubí je vedeno uvnitř vířivky a je ponořeno do teplé vody. To znamená, že si s vířivkou Villeroy Boch můžete užívat horké lázně i v zimním období a nemusíte se bát, jak vysoký účet za spotřebu elektřiny Vám poté přijde.
Výjimečnost vířivek Villeroy & Boch – JetPaks Therapy System

Jet Paks systém

Jet Paks systém je unikátní technologie ve vířivkách Villeroy Boch. Jedná se o tzv. masážní panely, které je možné i během provozu vířivky vyměnit a změnit si tak druh masáže. Tyto panely si můžete libovolně dokupovat a tím rozšiřovat masážní možnosti Vaší vířivky.

Méně potrubí a to o 90%

Vířivky Villeroy Boch obsahují oproti konkurenčním vířivkám až o 90% potrubí méně. Je to dáno právě díky systému Jet Paks. K této technologii Jet Paks panelů není třeba žádných dlouhých přívodních trubek, větvení ani dalších dělících ventilů. To všechno minimalizuje tření uvnitř trubek a trysky mohou být mnohem výkonnější a i při plném výkonu mohou pracovat současně. A také díky vedení trubek teplou vodou dochází k minimální tepelným ztrátám.

Lehká a pevná konstrukce vířivky

Vířivky jsou vyráběny z kvalitního materiálu a nosné prvky konstrukce jsou inteligentně rozmístěné. Základna vířivky je velmi pevná z ABS, je odolná a snižuje hluk a vibrace na minimum. UniFrame plastová, ale velmi pevná konstrukce spojuje základnu a skořepinu a opláštění vířivky.

Ještě stále váháte? Neváhejte a přijďte se přesvědčit do našeho Showroomu vířivek v Brně nebo Showroomu vířivek v Praze.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *