Zahradní dřevěné sochy motorovou pilou

Dřevěné sochy jsou jedinečným oživením nejen zahrady, ale i všech dalších míst. Zahradní sochy jsou velmi originálním a luxusním dárkem. Jde o ruční práci a tak je každý ručně opracovaný kus naprostý originál. Takovým dárkem uděláte radost sobě, dětem, přátelům i blízkým. Pokud sochu zvolíte místo nepotřebných dárků a upomínkových předmětů, na které doma jen sedá prach, najdou si zahradní sochy i interiérové sochy vždy své unikátní místo, kam skvěle zapadnou. Můžete si být opravdu jisti, že nenajdete nikdy zcela identický kousek. Dřevěné sochy se vyrábí ručně, nejde o odlitek nebo šablonu a i každý kus dřeva je také naprosto odlišný. Vždy jde o naprostý originál.

Dřevěné sochy vyrobené na zakázku

Dřevěné sochy vyrábím na zakázku. Máte-li v hlavě svůj vlastní originální nápad, který chcete zvěčnit, mé ruce budou nástrojem vaší fantazie. Spolu vytvoříme naprosto jedinečné a originální dílo. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla a fotografie. Vyrobím cokoliv v jakékoliv velikosti. Můžete mi také zaslat obrázek či fotografii a vyrobím vám dřevěnou dekoraci přímo na míru. Svým oblíbeným zahradám, terasám, atriím, dvorkům i domům dejte zcela nový vzhled. Zahradní sochy motorovou pilou ozvláštní všechny místa, která jim sami vyberete. Vzhled zahradní dřevěné sochy spolu nejprve probereme a ujasníme si představu. Po zadání zakázky dohodneme přesné rozměry hotového díla, typ dřeva i lazury.

Typy dřeva a jeho úprava

Osobně velmi rád používám třeba modřínové dřevo. Je mnohem tvrdší než smrkové a to se pak projeví na délce životnosti hotové sochy. Vše při první konzultaci spolu probereme včetně druhu dřeva pro výrobu i povrchovou úpravu dřeva. Ošetření a nátěry působí proti nepříznivým vnějším klimatickým vlivům. Úprava se liší podle určení, zda je socha do exteriéru, pod střechu nebo ven, anebo interiérová. Dřevěné sochy patřící do interiéru jsou hladké a vybroušené, zato dřevěné sochy venkovní zase mají mnohem kvalitnější lazuru. Podívejte se na další informace o dřevěných sochách. Vaší fantazii spolu můžeme dát dřevěný tvar.

Zahradní lehátka na krámky.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *