Efektní párty stan 3×3 m SKLADEM

Párty stan  3×3 m

Neseďte celé léto pod slunečníkem a dopřejte si pohodu v párty stanu. Máte-li k dispozici vhodný prostor na svém pozemku, tak rozhodně neváhejte s objednávkou tohoto výrobku. Párty stan 3×3 m je možné použít za chladných večerů a užívat si do rána grilování s přáteli. Párty stany využívají nejen soukromníci na svých zahradách, ale také restauratéři, drobní podnikatelé, firmy, hudebníci na hudebních festivalech, pořadatelé promo, kulturních, sportovních, firemních a jiných společenských akcí. Párty stan 3×3 m lze využít i jako dočasný sklad pro drobnou techniku. Pokud stále navštěvujete půjčovny, tak pronájem malého zahradního stanu se již nevyplatí jako dříve. Ceny jsou skvělé, kvalita výrobku vysoká.

 Párty stan  3×3 m – oddychový koutek na vaší zahradě

Párty stan 3 x 3 m na T-zboží.czPárty stan 3×3 m – vrtkavé počasí přestane být vaším strašákem. Sháníte kvalitu za skvělé ceny? Tak vás vítáme v našem internetovém obchodě s produkty pro váš lepší domov. Párty stany nabízíme v různých barvách, velikostech a tvarech, kde oceníte nejen vysokou stabilitu výrobku, ale také snadnou montáž. Párty stan 3×3 m je vyroben z nepromokavého a odolného PVC. V sekci ´Příslušenství´ nabízíme náhradní díly – náhradní střechy a stojné nohy včetně bočnic, přenosné tašky a moskytiéry proti dotěrnému hmyzu. Párty stan 3×3 m je velice žádaný a hojně využívaný k různým účelům.

Efektní párty stan  3×3 m

Párty stan  3×3 m a jiné naše výrobky jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Naše plastové stany mají vodotěsné střechy, vyznačují se pevností, odolností a vysokou stabilitou.  Konstrukce je vyrobená z lehké, ale pevné hliníkové slitiny. U pevnění je bezpečné a rychlé díky suchému zipu, popruhám a montážním kroužkům.  Stan je vyroben z rezistentního materiálu a je vhodný do výbavy na campingovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *