Komfortní odpočinek zajistí moderní zahradní lehátka

Velmi pěkná zahradní lehátka si v zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-stany.cz můžete objednat už nyní za velmi výhodnou cenu. Chcete-li koupit lehátko, jehož kvalita je kombinována s příjemnou cenou, musíte si ho objednat v námi doporoučeném eshopu.  Různé druhy lehátek vám umožní vybrat si odpočinek na pláži, chalupě, zahradě. Jsou rozděleny podle materiálů na plastové, dřevěné, hliníkové, tkanina a ratan.

Plastová a dřevěná zahradní lehátka

Plast – nejčastější varianta levného křesla, komfortní zahradní lehátka pro odpočinek. Jeho lehká konstrukce umožňuje, aby byl výrobek instalován na správném místě a nebál se vlhkosti. Nevýhodou je křehkost plastu. Vhodné pro použití na pláži nebo u bazénu.

Dřevěné – krásné a vysoce kvalitní modely lehátek, navržené tak, aby zdůraznily nádheru zahradního pozemku nebo elegantní vily. Materiál je příjemný na dotek, struktura výrobku má příznivý vliv na kvalitu odpočinku. Na pohodlném lehátku si s radostí vypijete šálek kávy nebo si přečtete fascinující knihu. Mínus designu je jeho tíha a citlivost na vlhkost – je nutné pravidelné ošetřování speciálními laky.

Hliníková a ratanová zahradní lehátka

Hliník – lehátko je dobré kombinovat s textilní podšívkou. Bez ní by bylo horké sluneční světlo pálivé, neboť kov se v létě rozehřívá. Kovová konstrukce je elegantní, vždy vypadá dobře ve vhodném stylu. Nepostradatelným předpokladem je ošetření antikorozním činidlem, jelikož lenoška může zanechat tmavé skvrny na oděvu ostatních. Lázeňské zahradní lehátka jsou pohodlné a kompaktní. Jsou ideální pro použití na pláži, vile nebo zahradě. Jednoduchost modelu umožňuje přesunout ho na různá místa, aniž byste museli mít dostatek místa. Nevýhodou je, že lehátko podléhá vlhkosti, to znamená, že nemůže zůstat v dešti nebo v blízkosti zdroje vlhkosti.

Ratan – lehátka jsou velmi populární. Je možné si vybrat design, který kopíruje křivky těla, což odpočinek udělá co nejpříjemnější. Nevýhodou je, že taková lehátka se nedají skládat. Trh nabízí přírodní a umělý ratan.

Jak vybrat zahradní lehátko!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *