Rodinné domy od Stavyma reality

 

Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené možnosti. Lepší bydlení je hned zakoupeno, ale proto je tento trh dobré neustále sledovat. Vybrat si z této široké nabídky proto není vůbec jednoduché.

 

Architekti Stavyma-reality.cz navrhli soubor rodinných domů, které Vás nechají zapomenout na ruch města a umožní Vám vychutnávat si chvilky s rodinou a přáteli v komfortních domech s vlastní terasou a zahradou. Koncept celého projektu klade velký důraz na zajištění pocitu soukromí. Rodinné domy Zlín jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky u konečné zastávky městské hromadné dopravy. Jde o místo, ze kterého to nebudete mít nikam daleko.

Projekt výstavby – rodinné domy Zlín se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Rodinné domy Zlín v lokalitě Zlín-Paseky jsou díky svažitému terénu navrženy jako dvoupodlažní nebo posunuté o mezipatro. Všechny domy disponují garážovým stáním pro jedno či dvě auta. Jedná se o soubor rodinných domů, které Vás nechají zapomenout na ruch města a umožní Vám vychutnávat si chvilky s rodinou a přáteli v komfortních domech s vlastní terasou a zahradou.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *